Οι υποψηφιότητες για τις αρχαιρεσίες 2017

ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ Ε.ΥΔ.Α.Π. 

ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΕΣ  – 20 ΕΩΣ 23 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017

Την Παρασκευή 10 Μαρτίου 2017 κατατέθηκαν στην Κεντρική Εφορευτική Επιτροπή, εντός της προβλεπόμενης προθεσμίας, οι υποψηφιότητες πέντε (5) συνδυασμών που κατέρχονται στις αρχαιρεσίες του Πολιτιστικού Κέντρου ως εξής:

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΕΥΔΑΠ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ.

  1. ΑΓΙΟΣΤΡΑΤΙΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Νικολάου
  2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χαράλαμπου
  3. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του Κων/νου
  4. ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Εμμανουήλ
  5. ΑΡΑΜΠΗΣ ΗΛΙΑΣ του Ευθυμίου
  6. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Σάββα
  7. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του Νικολάου
  8. ΒΑΘΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου
  9. ΒΑΡΔΑΛΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του Φαίδωνα
  10. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παρασκευά
  11. ΒΑΤΟΥΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Κων/νου
  12. ΒΕΛΑΧΟΥΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κυριάκου
  13. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Θεοδώρου
  14. ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του Γεωργίου
  15. ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
  16. ΓΑΝΤΖΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου
  17. ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη
  18. ΓΚΟΜΟΖΙΑΣ ΘΩΜΑΣ του Βασιλείου
  19. ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μιχαήλ
  20. ΓΡΑΤΣΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Θεοδώρου
  21. ΓΡΙΛΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου
  22. ΔΑΒΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Δημητρίου
  23. ΔΑΦΑΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αναστασίου
  24. ΔΕΣΠΟΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του Νικολάου
  25. ΔΗΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αναστασίου
  26. ΔΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη
  27. ΔΡΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου
  28. ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου
  29. ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Λάμπρου
  30. ΖΑΡΩΤΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Χαράλαμπου
  31. ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΘΕΡΑΠΕΙΑ του Μιχαήλ
  32. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του Ανδρέα
  33. ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Ιωάννη
  34. ΚΑΛΛΙΒΩΚΑ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου
  35. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Χρήστου
  36. ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του Γεωργίου
  37. ΚΑΛΦΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του Αλέξανδρου
  38. ΚΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη
  39. ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Δημητρίου
  40. ΚΑΡΤΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Χαρίδημου
  41. ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του Σωτηρίου
  42. ΚΑΦΕΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Γεωργίου
  43. ΚΙΜΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου
  44. ΚΙΟΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Στυλιανού
  45. ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου
  46. ΚΟΤΣΑΛΗ ΕΥΔΟΞΙΑ του Βασιλείου
  47. ΚΟΥΚΟΒΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Διονυσίου
  48. ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ελευθερίου
  49. ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αναστασίου
  50. ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Δημητρίου
  51. ΚΟΥΤΣΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Εμμανουήλ
  52. ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Κων/νου
  53. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χαράλαμπου
  54. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
  55. ΛΕΚΑΤΣΑΣ ΣΥΜΕΩΝ του Νικολάου
  56. ΛΕΠΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνα
  57. ΛΕΥΚΑΔΙΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Βασιλείου
  58. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου
  59. ΛΙΑΣΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Γεωργίου
  60. ΛΥΚΟΥΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σταμάτη
  61. ΜΑΖΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του Αναστασίου
  62. ΜΑΪΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Φωτίου
  63. ΜΑΚΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Δημητρίου
  64. ΜΑΚΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Δημητρίου
  65. ΜΑΡΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
  66. ΜΕΞΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Αθανασίου
  67. ΜΗΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σταύρου
  68. ΜΠΑΚΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Παναγιώτη
  69. ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Κων/νου
  70. ΜΠΑΡΛΕΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του Γεωργίου
  71. ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αναστασίου
  72. ΜΠΑΤΣΟΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Νικολάου
  73. ΜΠΕΡΝΙΚΟΛΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του Γεωργίου
  74. ΜΠΟΦΙΛΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του Ηλία
  75. ΜΠΡΙΝΙΑ ΜΑΡΙΝΑ του Ηρακλή
  76. ΜΠΡΙΝΙΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του Αποστόλη
  77. ΜΠΡΟΤΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Κων/νου
  78. ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Ευαγγέλου
  79. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κυριάκου
  80. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣ του Γεωργίου
  81. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Ξενοφώντα
  82. ΝΟΥΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΗ του Χρήστου
  83. ΞΑΝΘΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γάσπαρη
  84. ΠΑΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου
  85. ΠΑΠΑΓΑΒΡΙΗΛ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του Στέργιου
  86. ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Λάμπρου
  87. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Θωμά
  88. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Παύλου
  89. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου
  90. ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
  91. ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του Στυλιανού
  92. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλέξανδρου
  93. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ του Βασιλείου
  94. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του Αντωνίου
  95. ΠΑΡΑΒΑΛΟΥ-ΡΕΪΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Μάρκου
  96. ΠΑΤΑΚΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ευαγγέλου
  97. ΠΑΥΛΙΤΙΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του Γεωργίου
  98. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κυριάκου
  99. ΠΕΤΡΟΝΙΚΟΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Κων/νου
  100. ΠΙΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Δημητρίου
  101. ΡΑΜΠΙΑ ΕΛΕΝΗ του Αντωνίου
  102. ΡΕΤΟΥΝΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Νικολάου
  103. ΡΟΥΜΒΟΥ ΜΑΡΘΑ του Αναστασίου
  104. ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Μελέτη
  105. ΣΕΓΓΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Ανδρέα
  106. ΣΕΡΕΤΗ ΙΣΜΗΝΗ του Βασιλείου
  107. ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σωτηρίου
  108. ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Προκόπη
  109. ΣΤΑΥΡΟΠΙΕΡΡΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ιωάννη
  110. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Θεοδώρου
  111. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
  112. ΤΕΡΕΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεράσιμου
  113. ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ηλία
  114. ΤΡΑΓΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου
  115. ΤΣΑΛΙΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
  116. ΤΣΑΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ του Γεωργίου
  117. ΤΣΑΜΗ ΜΑΡΙΑ του Ανδρέα
  118. ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Παύλου
  119. ΤΣΕΒΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Κων/νου
  120. ΤΣΙΛΗΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Πέτρου
  121. ΤΣΙΜΑΧΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Γεωργίου
  122. ΤΣΙΜΙΔΑΚΗ ΟΛΓΑ του Γεωργίου
  123. ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Δημητρίου
  124. ΤΣΟΚΑΝΑ ΘΕΩΝΗ του Νικολάου
  125. ΦΩΤΟΔΗΜΟΥ ΕΥΡΙΔΙΚΗ του Αλεξάνδρου
  126. ΧΑΛΚΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του Γεωργίου
  127. ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Παναγιώτη
  128. ΧΑΛΥΜΟΥΡΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κων/νου
  129. ΧΑΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του Κυριάκου
  130. ΧΑΧΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Φιλίππου
  131. ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Γεωργίου
  132. ΧΡΙΣΤΟΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
  133. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ του Νικολάου
  134. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του Γεωργίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

  • ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Παναγιώτη
  • ΜΠΟΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
  • ΠΑΛΑΤΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Κσν/νου
  • ΣΤΑΘΟΥΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Χρήστου

ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΟΥ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟΥ: ΤΣΙΜΙΔΑΚΗ ΟΛΓΑ, ΡΕΤΟΥΝΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ)


 

ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ.

  1. ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑ ΕΛΕΑΝΑ (ΕΛΕΝΗ) του Γεωργίου
  2. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Φιλίππου
  3. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου
  4. ΒΛΑΧΑΝΤΩΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του Σπήλιου
  5. ΒΟΜΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βασιλείου
  6. ΓΑΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
  7. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Δημητρίου
  8. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου
  9. ΓΚΟΥΜΑ ΙΩΑΝΝΑ του Σπυρίδωνος
  10. ΓΡΑΤΣΙΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ του Σταματίου
  11. ΖΑΓΚΑΒΙΕΡΟΣ ΘΕΜΙΣ του Νικολάου
  12. ΖΑΛΟΚΩΣΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Παντελή
  13. ΖΑΝΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Νικολάου
  14. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αντωνίου
  15. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θωμά
  16. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
  17. ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
  18. ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Λέανδρου
  19. ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Σπήλιου
  20. ΚΙΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Γεωργίου
  21. ΚΟΛΟΚΩΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ του Επαμεινώνδα
  22. ΚΟΛΥΒΑ ΕΙΡΗΝΗ του Γεωργίου
  23. ΚΟΥΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου
  24. ΚΟΥΤΣΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Γεωργίου
  25. ΚΡΑΣΟΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
  26. ΚΩΤΣΟΒΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του Δημητρίου
  27. ΛΙΟΛΗ ΜΑΝΤΑΛΕΝΑ του Ευαγγέλου
  28. ΜΑΚΑΝΙΚΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του Δημητρίου
  29. ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ανδρέα
  30. ΜΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευαγγέλου
  31. ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του Μιχαήλ
  32. ΜΑΡΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του Χαράλαμπους
  33. ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του Γεωργίου
  34. ΜΟΥΡΤΖΗ ΛΙΤΣΑ του Σώζοντος
  35. ΜΠΑΖΙΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Νικολάου
  36. ΜΠΑΛΚΑΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Παναγιώτη
  37. ΜΠΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
  38. ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αναστασίου
  39. ΜΥΛΩΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Γεωργίου
  40. ΝΙΑΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Βασιλείου
  41. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου
  42. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ – ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παντελή
  43. ΠΑΜΠΟΥΧΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Κυριάκου
  44. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΙΡΗ του Αντωνίου
  45. ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του Αθανασίου
  46. ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου
  47. ΠΟΥΠΟΥΖΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΛΙΝΑ) του Νικολάου
  48. ΡΙΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
  49. ΣΑΡΙΓΛΕΙΟΥ ΦΙΛΟΘΕΗ του Πέτρου
  50. ΣΚΟΝΔΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Διονυσίου
  51. ΣΠΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη
  52. ΣΤΑΜΠΟΛΙΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Γερασίμου
  53. ΤΣΟΒΟΛΑ ΑΝΘΟΥΛΑ του Κωνσταντίνου
  54. ΦΕΛΕΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του Γεωργίου
  55. ΦΛΩΤΣΙΟΥ ΕΦΗ του Χρήστου
  56. ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΣΟΦΙΑ του Κωνσταντίνου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

  1. ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Παύλου
  2. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Χρήστου

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΤΟΥ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟΥ: ΡΙΠΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ


ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗ ΔΡΑΣΗ- ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ.

  1. ΑΝΤΩΝΑΤΟΥ ΟΛΓΑ του Δημητρίου
  2. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Παντελεήμων
  3. ΑΣΗΜΑΚΟΥΛΑ ΙΣΜΗΝΗ του Γρηγορίου
  4. ΔΕΡΒΕΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κων/νου
  5. ΖΑΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Ιωάννη
  6. ΖΑΜΠΟΥΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του Χαράλαμπου
  7. ΖΟΥΡΟΥΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Νικολάου
  8. ΘΕΟΔΩΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Ευστάθιου
  9. ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Γρηγορίου
  10. ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΟΥΛΑ του Κων/νου
  11. ΚΕΡΑΣΟΒΙΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Στυλιανού
  12. ΜΑΝΙΦΑΒΑΣ ΝΙΚΟΣ του Μιχαήλ
  13. ΜΑΝΩΝΑ ΑΡΓΥΡΩ του Ιωάννη
  14. ΜΠΑΜΙΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
  15. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου
  16. ΝΤΕΛΗΣ ΦΩΤΗΣ του Δημητρίου
  17. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του Νικολάου
  18. ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΜΑΡΙΑ του Κων/νου
  19. ΡΕΝΤΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αθανασίου
  20. ΣΑΡΜΑΝΤΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
  21. ΣΙΑΦΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Παναγιώτη
  22. ΣΙΔΕΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Αχιλλέα
  23. ΣΤΑΘΑΚΑΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Δημητρίου
  24. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ελευθερίου
  25. ΤΗΛΙΓΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νέστωρα
  26. ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Ηλία
  27. ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ του Σταύρου
  28. ΧΑΡΑΤΣΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ του Μιχαήλ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

  1. ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του Γεωργίου

ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟΥ: ΘΕΟΔΩΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ


Πολιτιστική Κίνηση ΕΥΔΑΠ
«Εμείς» για ισότητα, αλληλεγγύη, ελπίδα

ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ.

  1. ΓΚΑΡΙΠΗ ΜΕΛΠΩΜΕΝΗ του Βασιλείου
  2. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Λεωνίδα
  3. ΚΑΡΕΛΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου
  4. ΚΑΤΣΑΜΑΓΚΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΜΙΝΑ) του Βασιλείου
  5. ΚΕΡΑΜΜΥΔΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Σπύρου
  6. ΚΕΧΑΓΙΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
  7. ΚΟΚΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στέλιου
  8. ΚΟΡΟΒΕΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Δημοσθένη
  9. ΚΟΥΤΣΑΛΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ηλία
  10. ΝΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βασιλείου
  11. ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ ΝΕΟΚΛΗΣ του Κώστα
  12. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Σταμάτη
  13. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη
  14. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του Νικολάου
  15. ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΑΝΙΤΑ) του Γωργίου
  16. ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του Δημητρίου
  17. ΡΑΝΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Δημητρίου
  18. ΡΟΥΣΣΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ του Αθανασίου
  19. ΣΑΜΙΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ του Αναστασίου
  20. ΣΤΑΜΠΟΛΙΤΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του Γεράσιμου
  21. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
  22. ΤΕΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Βασιλείου
  23. ΤΟΤΟΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
  24. ΤΣΑΓΚΑΝΕΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Γεωργίου
  25. ΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
  26. ΤΣΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Νικολάου
  27. ΤΣΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Νικολάου
  28. ΦΑΛΤΣΕΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

  1. ΣΟΥΛΕΛΕ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΙΑ) του Σπυρίδων
  2. ΤΡΟΥΠΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Θωμά

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟΥ: ΣΑΜΙΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ


Σ.Ε.Κ.Ε.Σ. ΓΙΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΕΥΔΑΠ
ΑΝΑΣΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ · ΕΝΟΤΗΤΑΣ · ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ.

  1. ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΜΑΝΟΣ του Θεόδωρου
  2. ΓΟΥΣΗΣ ΛΟΥΚΑΣ του Βασιλείου
  3. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ του Μιχαήλ
  4. ΖΕΡΒΑΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ του Γεωργίου
  5. ΚΑΝΑΡΑΧΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ του Ευστρατίου
  6. ΚΝΙΘΑΚΗ ΑΓΑΘΗ του Νικηφόρου
  7. ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ του Κωνσταντίνου
  8. ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ του Αθανασίου
  9. ΜΕΡΣΙΝΙΑΣ ΑΛΕΚΟΣ του Νικολάου
  10. ΜΠΑΣΤΕΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του Αντωνίου
  11. ΠΑΝΑΓΟΥΛΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ηλία
  12. ΠΑΠΑΛΥΜΠΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου
  13. ΠΟΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του Χρήστου
  14. ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Μιχαήλ
  15. ΤΖΟΒΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Αρτέμιου
  16. ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ του Φωτίου
  17. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ του Ιωάννη

ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

  1. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου
  2. ΤΣΕΓΚΟΥ ΛΙΑΝΑ του Ξενοφώντα

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟΥ: ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ


Η ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

  • ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  • ΚΟΥΚΛΑΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  • ΡΑΝΤΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  • ΖΑΡΝΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  • ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
  • ΛΙΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΑΣ

Παρακαλώ, δώστε το σχόλιό σας
Δώστε το όνομά σας